Alnatura Bio Caffè Latte Macchiato, 230 ml
Horské farmářské mléko se snoubí s kávou Arabica
30,00 Kč
(130,43 Kč / l, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- mléčně sladká chuť
- bio kvalita
- připravené k okamžité konzumaci
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Caffè Latte Macchiato je dokonalý bio kávový požitek na cesty. Nápoj spojuje rakouské mléko od horských farmářů a aromatickou kávu Arabica v příjemně mléčně sladký chuťový zážitek.
Mléko pochází od horských farmářů, kteří aktivně přispívají k péči o přírodní krajinu a zachování biodiverzity. Trvanlivý i bez chlazení a vyrobený ze surovin z bio zemědělství - praktický, udržitelný a jednoduše lahodný.
| Produkt č. | MM-144005 |
|---|---|
| Obsah: | 230 ml |
| EAN: | 4104420135321 |
| Výrobce č. | 144005 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Káva: | připravena k pití |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Vlastnosti: | s kofeinem |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 297 / 71 kj / kcal |
| tuk | 2,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,9 g |
| sacharidy | 8 g |
| z toho cukr | 7,6 g |
| vláknina | 0,2 g |
| bílkoviny | 3 g |
| sůl | 0,29 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|