Alnatura Bio bramborové knedlíky, 225 g
Směs ze syrových a vařených brambor
90,00 Kč
(400,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- na tvarování
- bio kvalita
- rychlá a snadná příprava
K tomu se hodí
Popis
S touto bio suchou směsí od Alnatura připravíte klasické bramborové knedlíky rychle a snadno. Knedlíky si můžete vytvarovat sami a skvěle chutnají jako příloha, opečené nebo zpracované do lasagní.
Doporučení k přípravě:
- Jeden sáček suché směsi smíchejte s 250 ml studené vody a nechte asi 10 minut nabobtnat.
- Navlhčenýma rukama vytvarujte čtyři stejně velké knedlíky a vložte je do vroucí osolené vody.
- Knedlíky krátce přiveďte k varu a poté je nechte asi 20 minut táhnout na mírném ohni.
| Produkt č. | MM-207769 |
|---|---|
| Obsah: | 225 g |
| EAN: | 4104420182240 |
| Výrobce č. | 207769 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , G - mléko |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 444 / 106 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 24 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| vláknina | 1,8 g |
| bílkoviny | 1,5 g |
| sůl | 0,88 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|