Alnatura Bio bramborové chipsy mořská sůl, 125 g
Veganská klasika na zobání
60,00 Kč
(480,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- 3 ingredience
- bio kvalita
- vegan
K tomu se hodí
Popis
Tyto křupavé bramborové plátky jsou smažené ve slunečnicovém oleji. Dochucené jsou mořskou solí. Chipsy neobsahují aromata.
| Produkt č. | MM-137697 |
|---|---|
| Obsah: | 125 g |
| EAN: | 4104420056909 |
| Výrobce č. | 137697 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
| Vlastnosti: | bez kvasnic, bez aromatických látek |
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2311 / 552 kj / kcal |
| tuk | 37 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,1 g |
| sacharidy | 48 g |
| z toho cukr | 0,7 g |
| vláknina | 5,4 g |
| bílkoviny | 4,9 g |
| sůl | 1 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|