Alnatura Bio banánové chipsy, 150 g
Aromatické banánové plátky na svačinu
40,00 Kč
(266,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- křupavě ovocné
- bio kvalita
- smažené a slazené
Popis
Bio banánové chipsy od Alnatura vnesou do Vašeho dne nádech exotiky. Křupavé plátky banánu jsou smažené. Hodí se jako svačinka mezi jídly, do Vašeho müsli nebo do dezertů.
| Produkt č. | MM-125187 |
|---|---|
| Obsah: | 150 g |
| EAN: | 4104420262188 |
| Výrobce č. | 125187 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2223 / 531 kj / kcal |
| tuk | 31 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 28 g |
| sacharidy | 59 g |
| z toho cukr | 15 g |
| vláknina | 4 g |
| bílkoviny | 1,9 g |
| sůl | 0,02 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|