Alnatura Bio amarant, 500 g
Všestranná ingredience pro řadu pokrmů
80,00 Kč
(160,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- jemně oříšková chuť
- bio kvalita
- všestranný pomocník
K tomu se hodí
Popis
Bio amarant od Alnatura má jemně oříškovou notu. V kuchyni je skutečně všestranný a nabízí široké možnosti využití. Vařená zrnka chutnají skvěle jako příloha, v polévkách i salátech. Pufovaný amarant je zase lahodným doplňkem do müsli.
| Produkt č. | MM-116336 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420255906 |
| Výrobce č. | 116336 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , F - sójové boby, H - ořechy, M - hořčici, N - sezamová semínka, P - vlčí bob (lupinu) |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
amarant[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1633 / 390 kj / kcal |
| tuk | 6,7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,9 g |
| sacharidy | 64 g |
| z toho cukr | 1,1 g |
| vláknina | 8,8 g |
| bílkoviny | 14 g |
| sůl | 0,04 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|