Zotter Schokolade Zotter 02 "Pro velké zajíčky"
Velmi čokoládové!
260,89 Kč 310,00 Kč -16%
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- 2x velikonoční čokoláda
- ruční výroba
- alkoholické
Popis
Krásná velikonoční krabička skýtá dvě lahodné čokoládové tabulky pro velké zajíčky.
Obsahuje druhy
- Pštrosí vaječný koňak - ručně zhotovená čokoláda plněná vaječným likérem z pštrosích vajec (s alkoholem);
- Velikonoční čokoláda - ručně zhotovená čokoláda, s malinovo-kokosovou náplní, vegan
| Produkt č. | ZSM-22326 |
|---|---|
| Obsah: | 1 sada |
| EAN: | 9006403037828 |
| Výrobce č. | 22326 |
| Značka (výrobce): | Zotter Schokolade |
| Značka kvality: | EU/bio označení mimo EU, Fair |
| Původ: | Rakousko |
| Může obsahovat: | A - lepek , C - vejce, E - podzemnici olejnou (arašídy), F - sójové boby, G - mléko, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Vlastnosti: | s alkoholem |
Složení
Organic Ostrich Eggnog
surový třtinový cukr[1], kakaová hmota[1], kakaové máslo[1], plnotučné sušené mléko[2], plnotučné mléko[2], mandle[2], sušené odstředěné mléko[2], 3 % jablečná brandy[2], invertní cukrový sirup[2], zázvor[2], glukózový sirup[2], 2 % žloutek z pštrosího vejce[2], sladidlo (1 % Erythritol[2]), karamelizovaný mléčný prášek [2] (sušené odstředěné mléko[2], cukr[2]), prášek z vanilkového lusku[1], emulgátor (lecitin (sója)), třtinový cukr[3], kamenná sůl, zázvorový prášek[2], 60 % kakao: min. v extra tmavé mléčné čokoládě[2]
- z FairTrade, podíl FairTrade celkem 60 % / z kontrolovaného bio zemědělství
- z kontrolovaného bio zemědělství
- z fair trade, celkový podíl fair trade: 60 %
Veselé Velikonoce
surový třtinový cukr[1], kakaové máslo[1], kakaová hmota[1], rýžový nápoj v prášku[2] (rýže[2], slunečnicový olej[2], sůl), 7 % kokosové vločky[1], 5 % malinové pyré[2], 4 % kokosové mléko[2], invertní cukrový sirup[2], 3 % kokosový prášek[2] (kokosová pasta[2], kokosové mléko[2], kokosová mouka[2]), glukózový sirup[2], 2 % lyofilizované maliny[2], koncentrát ananasové šťávy[2], 1 % malinový prášek[2], koncentrát citronové šťávy[2], emulgátor (lecitin (Slunečnice)), lyofilizované brusinky, citronový prášek[2] (koncentrát citronové šťávy[2], kukuřičný škrob[2]), kamenná sůl, prášek z vanilkového lusku[1]
- z FairTrade, podíl FairTrade celkem 70 % / z kontrolovaného bio zemědělství
- z kontrolovaného bio zemědělství
Nutriční hodnoty
Organic Ostrich Eggnog
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2139 / 511 kj / kcal |
| tuk | 35 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 20 g |
| sacharidy | 39 g |
| z toho cukr | 33 g |
| bílkoviny | 8,4 g |
| sůl | 0,21 g |
Veselé Velikonoce
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2102 / 502 kj / kcal |
| tuk | 34 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 22 g |
| sacharidy | 44 g |
| z toho cukr | 35 g |
| bílkoviny | 2,9 g |
| sůl | 0,09 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Rakousko, www.zotter.at |
|---|