Zotter Schokolade Bio sladké velikonoční hnízdo, 70 g
Hořká mléčná čokoláda s malinovým karamelem a ovocným nugátem
130,00 Kč
(1 857,14 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- ruční výroba
- ovocně sladká náplň
- ideální jako malé velikonoční přání
Popis
Ručně vyráběná čokoláda Zotter okouzlí tmavou mléčnou čokoládou plněnou ovocným nugátem a kousky malinového karamelu. Chuťově vytříbený požitek jako milá pozornost pro rodinu či přátele.
| Produkt č. | ZSM-16656 |
|---|---|
| Obsah: | 70 g |
| EAN: | 9006403088356 |
| Výrobce č. | 16656 |
| Značka (výrobce): | Zotter Schokolade |
| Značka kvality: | EU/bio označení mimo EU |
| Může obsahovat: | A - lepek , C - vejce, E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Vlastnosti: | bez alkoholu |
Složení
surový třtinový cukr[1], kakaové máslo[1], 11 % mandle[2], kakaová hmota[1], máslo[2], šlehačka[2], plnotučné sušené mléko[2], invertní cukrový sirup[2], 2 % lyofilizované maliny[2], lyofilizovaná marakuja[2] (2 % maltodextrin[2], koncentrát šťávy z marakuji[2]), 1 % malinový koncentrát[2], sušené odstředěné mléko[2], plnotučné mléko[2], 1 % lyofilizované mango[2], kamenná sůl, emulgátor (sójový lecitin[2]), sladká syrovátka v prášku[2], třtinový cukr[1], prášek z vanilkového lusku[1], skořice[2], 50 % min. kakaa v hořké mléčné čokoládě[2]
- z FairTrade, podíl FairTrade celkem: 52 % / z kontrolovaného ekologického zemědělství
- z kontrolovaného bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2399 / 573 kj / kcal |
| tuk | 40 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 21 g |
| sacharidy | 45 g |
| z toho cukr | 41 g |
| bílkoviny | 7,1 g |
| sůl | 0,24 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Rakousko, www.zotter.at |
|---|