Zotter Schokolade Bio Pro sladké zajíčky, 20 g
Bílá čokoláda s medovo-karamelovými lupínky
36,53 Kč 60,00 Kč -39%
(1 826,50 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- ruční výroba
- bio a fairtrade ingredience
- lahodná pochoutka
Popis
Mini čokoláda Bio Pro sladké zajíčky od Zotter je s láskou navržená drobnost, která na Váš stůl vnese radostnou velikonoční atmosféru. Tato ručně vyráběná čokoláda spojuje vysoce kvalitní bio a Fairtrade suroviny s kreativním designem. Setkává se zde jemná bílá čokoláda s křupavými medovo-karamelovými crisps a vytváří skutečný gurmánský zážitek - perfektní pro malé chvíle potěšení nebo jako půvabný doplněk do velikonočního košíku.
| Produkt č. | ZSM-17789 |
|---|---|
| Obsah: | 20 g |
| EAN: | 9006403075387 |
| Výrobce č. | 17789 |
| Značka (výrobce): | Zotter Schokolade |
| Značka kvality: | EU/bio označení mimo EU |
| Může obsahovat: | A - lepek , C - vejce, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Vlastnosti: | bez alkoholu |
Složení
surový třtinový cukr[3], kakaové máslo[3], mandle[1], medové karamelové lupínky[1] (surový třtinový cukr[1], glukózový sirup[1], máslo[1], med[1], mořská sůl, emulgátor (lecitin (sója))), plnotučné sušené mléko, sušené odstředěné mléko[1], sladká syrovátka v prášku[1], máslo[1], třtinový cukr[3], kakaová hmota[3], slunečnicový olej[1], emulgátor (lecitin (sója)), prášek z vanilkového lusku[2], kamenná sůl, citronový prášek[1] (koncentrát citronové šťávy[1], kukuřičný škrob[1]), skořice[1], okvětní lístky růží[1]
- z kontrolovaného bio zemědělství
- z FairTrade, podíl FairTrade: 54 %
- z fair trade, celkový podíl fair trade: 54 %, z certifikovaného bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2369,53 / 565,95 kj / kcal |
| tuk | 37 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 18 g |
| sacharidy | 52 g |
| z toho cukr | 49 g |
| bílkoviny | 7,7 g |
| sůl | 0,32 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Rakousko, www.zotter.at |
|---|