Zotter Schokolade Bio MiXing velikonoční vejce, s bílou čokoládou, karamelem a malinou, 100 g
Ovocno-krémová velikonoční čokoládová kreace
260,00 Kč
(2 600,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- ručně vyrobené
- krásně zdobené
- pouze přírodní barvy
Popis
Bio MiXing velikonoční vejce, s bílou čokoládou, karamelem a malinou od Zotter je láskyplně navržená, ručně vyráběná velikonoční čokoládová kreace, která spojuje sladkou, krémovou bílou čokoládu s ovocnými tóny malin a sametovým karamelem. Kombinace jemně se rozplývající couverture a stylové dekorace vytváří vytříbený chuťový zážitek, který se skvěle hodí jako dárek - pro všechny, kteří si čokoládu Zotter jednoduše nemohou odepřít. Pestré barvy vznikají přirozeně pouze z bobulí a ovoce.
| Produkt č. | ZSM-24581 |
|---|---|
| Obsah: | 100 g |
| EAN: | 9006403088066 |
| Výrobce č. | 24581 |
| Značka (výrobce): | Zotter Schokolade |
| Značka kvality: | EU/bio označení mimo EU |
| Může obsahovat: | A - lepek , E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Vlastnosti: | bez alkoholu |
Složení
surový třtinový cukr[2], kakaové máslo[2], plnotučné sušené mléko[1], sušené odstředěné mléko[1], 4 % karamelizovaný mléčný prášek [1] (sušené odstředěné mléko[1], cukr[1]), 2 % lyofilizované maliny[1], sladká syrovátka v prášku[1], třtinový cukr[2], emulgátor (lecitin (sója)), lyofilizované mango, listy zeleného čaje[1], prášek z vanilkového lusku[2], rýžový nápoj v prášku[1] (rýže[1], slunečnicový olej[1], sůl), kokosový prášek[1] (kokosová pasta[1], kokosové mléko[1], kokosová mouka[1]), kousky kakaových bobů[2], kamenná sůl, citronový prášek[1] (koncentrát citronové šťávy[1], kukuřičný škrob[1]), jogurtový prášek z odstředěného mléka[1], kokosové vločky[2], skořice[1], poleva[1] (glukózový sirup[1], stabilizátor (arabská guma[1])), slunečnicový olej[1], emulgátor (lecitin (Slunečnice[1]))
- z kontrolovaného bio zemědělství
- z fair trade, podíl fair trade 74 %, z certifikovaného bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2418,56 / 577,66 kj / kcal |
| tuk | 38 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 23 g |
| sacharidy | 51 g |
| z toho cukr | 51 g |
| bílkoviny | 6,2 g |
| sůl | 0,27 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Rakousko, www.zotter.at |
|---|