Vulcano Nakrájený Ariatella salám, 90 g
Symfonie chutí!
120,00 Kč
(1 333,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- vzdušný lehký salám
- sušený na vzduchu
Popis
Ariatella byla sušena na vzduchu a doslova taje v ústech. Chuť tohoto salámu ohromí i ty nejzkušenější fajnšmekry.
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1779 / 425 kj / kcal |
| tuk | 36 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 17 g |
| sacharidy | 1 g |
| z toho cukr | 1 g |
| bílkoviny | 22 g |
| sůl | 4,2 g |
Tento produkt je bez alergenů.
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Vulcano, Auersbach 26, 8330, Feldbach, Rakousko, www.vulcano.at |
|---|