Viani Puttanesca sugo s olivami a kapary, 280 ml
Perfektní pro jakékoliv těstovinové jídlo!
180,00 Kč
(642,86 Kč / l, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- veganské
- úžasně aromatické
- lahodná italská chuť
Popis
Přeneste si Sicílii k sobě domů! Rajčatová omáčka z nejlepších italských rajčat, zjemněná olivami, kapary a trochou chilli. V kombinaci s ní vytvoříte lahodnou aromatickou omáčku k těstovinám.
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 260 / 62 kj / kcal |
| tuk | 2,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,4 g |
| sacharidy | 9,7 g |
| z toho cukr | 3,5 g |
| bílkoviny | 1,2 g |
| sůl | 0,98 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Antonio Viani Importe GmbH, August-Spindler-Straße 12, 37079 , Göttingen, Itálie, info@viani.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Viani Puttanesca sugo s olivami a kapary (čeština)
4,5 z 5 hvězdiček
| 5 hvězdiček | | 1 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 1 | (50%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
2 hodnocení
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.