Venchi Nugatinová tabulka hořké čokolády s lískovými oříšky, 95 g
Tradiční pralinka ve formě tabulky čokolády!
210,00 Kč
(2 210,53 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- 56% obsah kakaa
- křupavá a jemně se rozplývající
- karamelizované kousky lískových oříšků
K tomu se hodí
Popis
Nugatinovou pralinku vyvinul Silviano Venchi v roce 1905 a od té doby se vyrábí podle tradiční receptury. Nejlepší karamelizované kousky lískových oříšků z Piemontu jsou pokryty hořkou čokoládou.
Nugatinová tabulka hořké čokolády s lískovým oříškem obsahuje stejné ingredience jako jemné pralinky, ale ve formě jemně se rozpouštějící čokoládové tabulky s křupavým faktorem. Hořká čokoláda má obsah kakaa 56 %, takže je dost sladká, ale ne příliš sladká, aby ubrala na čokoládové chuti.
| Produkt č. | AV-631505 |
|---|---|
| Obsah: | 95 g |
| EAN: | 8002996366636 |
| Výrobce č. | 631505 |
| Značka (výrobce): | Venchi |
| Výživa: | veganská, vegetariánská, bez lepku, bez laktózy |
| Původ: | Itálie |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Vlastnosti: | bez lepku, bez laktózy, bez genetického inženýrství, bez palmového oleje |
Složení
kakaová hmota, cukr, karamelizované piemontské lískové ořechy, cukr, lískové oříšky Piemonte, kakaové máslo, emulgátor (sójový lecitin)
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2336 / 558 kj / kcal |
| tuk | 35,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 17,3 g |
| sacharidy | 49,7 g |
| z toho cukr | 45,4 g |
| vláknina | 6,3 g |
| bílkoviny | 6,6 g |
| sůl | 0,09 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Venchi S.p.A., Via Venchi, 1, 12040, Castelletto Stura (CN), Itálie, de.venchi.com |
|---|
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Venchi Nugatinová tabulka hořké čokolády s lískovými oříšky (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
| 5 hvězdiček | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.