Naše bestsellery za špičkové ceny

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Bestsellery : 1 - 30 z 47 produktů

Ragusa Hazelnut Chocolate Bar

Ragusa Hazelnut Chocolate Bar, Classic (100 g)

  • celé lískové ořechy
  • nejjemnější pralinková náplň
  • 3 variace
90,00 Kč (900,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Štýrský olej z dýňových semínek CHZO

Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Štýrský olej z dýňových semínek CHZO, 1.000 ml

  • 100% čistý štýrský dýňový olej CHZO
  • 20 let nepřetržité zlaté medaile s maximálním počtem bodů
  • Gault&Millau Award 2019, 2020 a 2023
689,00 Kč (689,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

MAMA'S FOOD Ajvar - jemný

MAMA'S FOOD Ajvar -​ jemný, 550 g

  • 100% přírodní ingredience
  • autentická chuť
  • vegan
210,00 Kč (381,82 Kč / kg)

Doručení do 15. října

MAMA'S FOOD Ajvar - pálivý

MAMA'S FOOD Ajvar -​ pálivý, 550 g

  • 100% přírodní ingredience
  • autentická chuť
  • vegan
210,00 Kč (381,82 Kč / kg)

Doručení do 07. října

SteirerKren Štýrský křen

SteirerKren Štýrský křen, 100 g

  • pěstování, zpracování, plnění ve Štýrsku
  • chutná jako čerstvě nastrouhaný
  • bez dalších zvýrazňovačů chuti
70,00 Kč (700,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kandisin Classic, tekuté

Kandisin Classic, tekuté, 225 ml

  • na vaření a pečení
  • ideální pro slazení bez kalorií
  • na ovoce, do pudinků a dezertů
90,00 Kč (400,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Torino Jemná švýcarská čokoláda

Torino Jemná švýcarská čokoláda, hořká čokoláda (100 g)

  • velkorysá náplň
  • oříškový a mandlový krém
  • dvě varianty
72,86 Kč 100,00 Kč (728,60 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bio čočkové vafle

BIO PRIMO Bio čočkové vafle, 90 g

  • dodavatel křupavých bílkovin
  • 100% bio čočka z Turecka
  • vegan a bez lepku
40,00 Kč (444,44 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Soletti SOLNÉ TYČINKY

Soletti SOLNÉ TYČINKY, 230 g

  • praktické rodinné balení
  • původní receptura z roku 1949
  • pouze 3,1 % tuku
80,00 Kč (347,83 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Uzená paprika - sladká

La Chinata Uzená paprika -​ sladká, Sáček na zip, 150 g

  • sklizena a tříděna ručně
  • uzena na dubovém dřevě
  • nádherné vůně
142,12 Kč 150,00 Kč (947,47 Kč / kg)

Doručení do 07. října

"Berry Puppy" bio ovocné pyré s jablkem, broskví a lesním ovocem

Holle "Berry Puppy" bio ovocné pyré s jablkem, broskví a lesním ovocem, 100 g

  • znovu uzavíratelná stlačitelná kapsička
  • od 8. měsíce
  • 100 % ovoce
30,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mléčná čokoláda 32% s karamelem a mořskou solí

Tony's Chocolonely Mléčná čokoláda 32% s karamelem a mořskou solí, 180 g

  • obsah kakaa 32 %
  • 100% bez otrocké práce
  • křupavý karamel
130,00 Kč (722,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Casali Rum - kokos

Casali Rum -​ kokos, 750 g

  • rumové jádro
  • se spoustou křupavé mléčné čokolády
  • probouzí prázdninovou náladu
390,00 Kč (520,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bio sójový drink

BIO PRIMO Bio sójový drink, Natur (1 l)

  • jemná chuť
  • vegan, bez laktózy a lepku
  • 100% italské ekologické zemědělství
40,00 Kč (40,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

"Blue Bird" bio ovocné pyré s hruškou, jablkem a borůvkami s ovsem

Holle "Blue Bird" bio ovocné pyré s hruškou, jablkem a borůvkami s ovsem, 100 g

  • od 6. měsíce
  • bez přidaného cukru
  • čistý požitek z ovoce a obilovin
30,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Il pomodoro più buono 'Vintage' rajčata San Marzano

Il pomodoro più buono 'Vintage' rajčata San Marzano, 400 g

  • celá a loupaná
  • sklizená zralá
  • z Itálie
90,00 Kč (225,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Manner Neapolitaner oplatky

Manner Neapolitaner oplatky, 4 kusy -​ 300 g

  • tradiční specialita
  • 5 tenkých křupavých vaflí v každé oplatce
  • lískooříškový krém s kakaem
160,00 Kč (533,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Jordan extra olivový olej

Jordan Olivenöl Jordan extra olivový olej, 1 l

  • vysoká kvalita
  • přirozené zpracování
  • jedinečná chuť
639,00 Kč (639,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Ragusa Gift Package

Ragusa Gift Package, Dark Chocolate (400 g)

  • 3 odrůdy na výběr
  • nejjemnější pralinková náplň
  • celé lískové ořechy
390,00 Kč (975,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

"Kiwi Koala" bio ovocné pyré s hruškou, banánem a kiwi

Holle "Kiwi Koala" bio ovocné pyré s hruškou, banánem a kiwi, 100 g

  • 100 % ovoce
  • od 8. měsíce
  • obsahuje přirozeně se vyskytující cukry
30,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Steirerkraft Bio štýrský dýňový olej - Premium CHZO

Steirerkraft Bio štýrský dýňový olej -​ Premium CHZO , 1000 ml

  • 100 % čistý
  • sytě zelená barva
  • bez genetického inženýrství
849,00 Kč (849,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Soletti SuperSize

Soletti SuperSize, 160 g

  • 22 cm dlouhé solné tyčinky
  • 4 praktická jednotlivá balení
  • pouze 3,1 % tuku
80,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Knorr Meister Kessel gulášová polévka

Knorr Meister Kessel gulášová polévka, 500 g

  • pikantní a krémová
  • s hovězím masem a paprikou
  • stačí ohřát a podávat
130,00 Kč (260,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Čokoláda s likérovou náplní, bez cukrové krusty

Camille Bloch Čokoláda s likérovou náplní, bez cukrové krusty, Koňak (100 g)

  • oblíbené likéry a brandy
  • světlé a hořké čokolády
  • jemné potěšení
90,00 Kč (900,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

LieblingsKren křen

LieblingsKren LieblingsKren křen, 500 g

  • vždy jako čerstvě nastrouhaný
  • volná struktura
  • dlouhá výdrž
210,00 Kč (420,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kelloggs Smacks

Kelloggs Smacks, 600 g

  • křupavá pufovaná pšenice s cukrem
  • ideální s mlékem a jogurtem
  • vylepšuje müsli a další
220,00 Kč (366,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio podlouhlé špaldové sušenky

Alnatura Bio podlouhlé špaldové sušenky, 125 g

  • bez posypání cukrem
  • křupavě sladké
  • z celých vajec Alnatura
70,00 Kč (560,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Tony's Chocolonely Tiny Mix

Tony's Chocolonely Tiny Mix, 900 g

  • obsahuje 100 malých čokoládek
  • 10 různých druhů
  • ideální dárek
779,00 Kč (865,56 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bio panenský olej z černého kmínu - nefiltrovaný EG-Bio

Ölmühle Solling Bio panenský olej z černého kmínu -​ nefiltrovaný EG-​Bio, 500 ml

  • hutný
  • intenzivní chuť
  • z kontrolovaného ekologického pěstování
719,00 Kč (1 438,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio ovesný drink Natur

BIO PRIMO Bio ovesný drink Natur, Natur (1 l)

  • jemně nasládlá chuť
  • rafinuje kávu, smoothies, kakao
  • i na vaření
50,00 Kč (50,00 Kč / l)

Doručení do 07. října