Alnatura Bio pasírovaná rajčata, 500 g
Pasírované z čerstvě sklizených rajčat
40,00 Kč
(80,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vyrobeno v itálii
- ovocně jemná chuť
- ve svazkovém kartonu
Popis
Alnatura Bio pasírovaná rajčata nabízejí díky své ovocně jemné chuti kreativní využití v gurmánské kuchyni. Ať už jako základ klasických omáček na těstoviny, lasagní, ratatouille nebo indického kari. Rajčata pocházející z Apulie jsou v Itálii pasírována krátce po sklizni. Obal je z kombinovaného kartonu.
| Produkt č. | MM-237631 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420250345 |
| Výrobce č. | 237631 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
rajčata[1], regulátor kyselosti (kyselina citronová)
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 113 / 27 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 4,7 g |
| z toho cukr | 3,8 g |
| vláknina | 1 g |
| bílkoviny | 1,6 g |
| sůl | 0,02 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|