Alnatura Bio ovocné želé s malinou, 100 g
Sladké potěšení na svačinu
60,00 Kč
(600,00 Kč / kg, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- malinová příchuť
- bez přidaných aromat
- bio kvalita
K tomu se hodí
Popis
Toto Bio ovocné želé od Alnatura zaujme jemnou malinovou chutí. Ta pochází výhradně z koncentrátu ovocné šťávy a ovocného prášku. Malinová ovocná želé neobsahují přidaná aromata.
| Produkt č. | MM-139550 |
|---|---|
| Obsah: | 100 g |
| EAN: | 4104420057241 |
| Výrobce č. | 139550 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
| Vlastnosti: | bez aromatických látek |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1386 / 331 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| sacharidy | 76 g |
| z toho cukr | 47 g |
| vláknina | 0,7 g |
| bílkoviny | 6,3 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|