Alnatura Bio ovesná tyčinka mandle + lískový ořech, 60 g
Perfektní na pauzu, piknik i turistiku
40,00 Kč
(666,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- celozrnné ovesné vločky, lískový ořech a mandle
- málo ingrediencí
Popis
Pauza s cereální tyčinkou mezi jídly: ať už ve škole, v práci, v kanceláři nebo jako svačina do přírody. Alnatura Bio ovesná tyčinka Mandle a Lískový ořech se díky několika málo ingrediencím a příjemně měkkému soustu skvěle hodí jako veganský snack. Lískové ořechy a mandle jí dodávají oříškovou chuť.
| Produkt č. | MM-221669 |
|---|---|
| Obsah: | 60 g |
| EAN: | 4104420225800 |
| Výrobce č. | 221669 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Může obsahovat: | C - vejce, F - sójové boby, G - mléko, H - ořechy, N - sezamová semínka |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1825 / 436 kj / kcal |
| tuk | 16 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,7 g |
| sacharidy | 61 g |
| z toho cukr | 23 g |
| vláknina | 6,5 g |
| bílkoviny | 8,8 g |
| sůl | 0,15 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|