Alnatura Bio křupavé müsli hořká čokoláda, 500 g
Bohaté na vlákninu
110,00 Kč
(220,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- s hořkou čokoládou
- kukuřičné lupínky a celozrnné obilné vločky
Popis
Souhra kakaového crunchy, cornflakes, pufovaného obilí a jemně nahořklé hořké čokolády. Báseň na snídaňovém stole. Chutná nejen s mlékem a jogurtem, ale i s jejich rostlinnými alternativami a čerstvým ovocem. Veganské Alnatura Bio hořké křupavé müsli je bohaté na vlákninu.
Složení
65 % celozrnné ovesné vločky[1], 12 % hořká čokoláda[1] (kakaová hmota[1], surový třtinový cukr[1], kakaové máslo[1]), 9,9 % celozrnné ječné vločky[1], surový třtinový cukr[1], 2,5 % pufovaná pšenice [1], 2,3 % odmaštěný kakaový prášek[1], 1,6 % kukuřičné lupínky[1] (kukuřice[1], uvolňovací agent (lecitin[1])), slunečnicový olej[1], rýžový sirup[1], poleva (arabská guma[1]), mořská sůl
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1671 / 399 kj / kcal |
| tuk | 11 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4,1 g |
| sacharidy | 58 g |
| z toho cukr | 9,5 g |
| vláknina | 10 g |
| bílkoviny | 12 g |
| sůl | 0,05 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|