Alnatura Bio kokos strouhaný, 200 g
Šťavnatý kokos se strouhanou exotickou notou
80,00 Kč
(400,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- aromatická ingredience
- bio kvalita
- na cukroví, müsli a další
K tomu se hodí
Popis
Bio strouhaný kokos od Alnatura dodá celé řadě pokrmů a pečiva nádherně aromatickou exotickou notu. Skvěle se hodí do sušenek a pečiva, polévek a omáček i do müsli a ovocných salátů.
| Produkt č. | MM-110090 |
|---|---|
| Obsah: | 200 g |
| EAN: | 4104420015289 |
| Výrobce č. | 110090 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
kokosové vločky
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2717 / 649 kj / kcal |
| tuk | 62 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 58 g |
| sacharidy | 7,5 g |
| z toho cukr | 6,6 g |
| vláknina | 15 g |
| bílkoviny | 7,8 g |
| sůl | 0,09 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|