Alnatura Bio arašídová omáčka, kořeněná, 325 ml
Lze podávat studené i teplé
80,00 Kč
(246,15 Kč / l, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- veganské a všestranné
- arašídový krém a kokosové mléko
Popis
Omáčka, která přinese na talíř chutě vzdálených zemí. Alnatura Bio arašídová omáčka, kořeněná je založená na arašídovém krému a kokosovém mléce, zjemněná česnekem, zázvorem, chilli a dalším kořením. Ideální doplněk k asijským rýžovým a nudlovým pokrmům. Veganská receptura je v bio kvalitě a používá místo sójové omáčky kořenicí omáčku z lupiny z Německa.
| Produkt č. | MM-243700 |
|---|---|
| Obsah: | 325 ml |
| EAN: | 4104420257863 |
| Výrobce č. | 243700 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
voda, 18 % arašídové máslo[1], kokosové mléko[1] (kokosový extrakt[1], voda), cibule[1], Řepný cukr[1], koncentrovaný rajčatový protlak, 2 % lupinová omáčka[1] (voda, sladké lupiny[1], mořská sůl), řepkový olej[1], kukuřičný škrob[1], smažená cibule[1] (cibule[1], slunečnicový olej[1]), koncentrát citronové šťávy[1], mořská sůl, česnek[1], zázvor[1], pepř[1], koriandr[1], kmín[1], Chilli[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 708 / 169 kj / kcal |
| tuk | 12 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,7 g |
| sacharidy | 8,6 g |
| z toho cukr | 5,3 g |
| vláknina | 2,2 g |
| bílkoviny | 5,5 g |
| sůl | 1,3 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|