Zotter Schokolade Bio MiXing ovocný velikonoční zajíček, 100 g
Ovocná a barevná velikonoční čokoládová kreace
260,00 Kč
(2 600,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- s ovocnou čokoládovou couverture
- s láskou zdobený
- bez umělých barviv
Popis
Ovocný velikonoční zajíček od Zotter je umně zpracovaná velikonoční čokoládová figurka, která spojuje různé ovocně aromatické druhy couverture. Zajíček je vyroben z kombinace borůvkové a černorybízové couverture, zcela bez umělých barviv, protože barva pochází výhradně ze skutečných bobulí. Čokoládového zajíčka zdobí bílá kokosová couverture, roztomilé oči z marcipánu, křupavé maracujové čokoládové plátky, pražená dýňová semínka v bílé čokoládě a křupavé kakaové nibsy v malinové couverture.
| Produkt č. | ZSM-24583 |
|---|---|
| Obsah: | 100 g |
| EAN: | 9006403088103 |
| Výrobce č. | 24583 |
| Značka (výrobce): | Zotter Schokolade |
| Značka kvality: | EU/bio označení mimo EU |
| Může obsahovat: | A - lepek , E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Vlastnosti: | bez alkoholu |
Složení
surový třtinový cukr[2], 35 % kakaové máslo[2], sušené odstředěné mléko[1], 5 % lyofilizovaný rybíz[1], 4 % lyofilizované borůvky[1], rýžový nápoj v prášku[1] (rýže[1], slunečnicový olej[1], sůl), kokosové vločky[2], emulgátor (lecitin (sója)), dýňová semínka, kokosový prášek[1] (kokosová pasta[1], kokosové mléko[1], kokosová mouka[1]), plnotučné sušené mléko[1], citronový prášek[1] (koncentrát citronové šťávy[1], kukuřičný škrob[1]), lyofilizovaná marakuja[1] (maltodextrin[1], koncentrát šťávy z marakuji[1]), jogurtový prášek z odstředěného mléka[1], lyofilizované maliny[1], kousky kakaových bobů[2], sladká syrovátka v prášku[1], prášek z vanilkového lusku[2], poleva[1] (glukózový sirup[1], stabilizátor (arabská guma[1])), slunečnicový olej[1], kamenná sůl, třtinový cukr[2], emulgátor (lecitin (Slunečnice)), kurkuma (Curcuma longa), skořice[1]
- z kontrolovaného bio zemědělství
- z fair trade, obsah fair trade: 81 %, z certifikovaného bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2406,55 / 574,80 kj / kcal |
| tuk | 37 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 22 g |
| sacharidy | 55 g |
| z toho cukr | 52 g |
| bílkoviny | 3 g |
| sůl | 0,1 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Rakousko, www.zotter.at |
|---|