Zotter Schokolade Bio MiXing Mléčná čokoláda Jahodový zajíček de Luxe, 100 g
Velikonoční pochoutka v čokoládové podobě
280,00 Kč
(2 800,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- ručně vyrobená figurka z mléčné čokolády
- ovocná jahodová krémová náplň
- barevně zdobená semínky a ovocem
Popis
Bio MiXing Mléčná čokoláda Jahodový zajíček de Luxe od Zotter je s láskou vytvořená čokoládová kreace, ideální pro velikonoční období nebo jako výjimečná pozornost pro milovníky čokolády. Umně zpracovaná figurka je z jemně se rozplývající mléčné čokolády plněné ovocně aromatickým jahodovým krémem. Pestré, přírodní dekorace z ovoce, pražených semínek a prvků z bílé čokolády dodávají chuťové i vizuální akcenty a proměňují každé sousto v rozmanitý gurmánský zážitek.
| Produkt č. | ZSM-24585 |
|---|---|
| Obsah: | 100 g |
| EAN: | 9006403088141 |
| Výrobce č. | 24585 |
| Značka (výrobce): | Zotter Schokolade |
| Značka kvality: | EU/bio označení mimo EU |
| Může obsahovat: | A - lepek , E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Vlastnosti: | bez alkoholu |
Složení
surový třtinový cukr[3], kakaové máslo[3], kakaová hmota[3], plnotučné sušené mléko[1], sušené odstředěné mléko[1], 1 % jahody[1], 1 % lyofilizované jahody[1], invertní cukrový sirup[1], 1 % jahodový koncentrát[1], sezam[1], lyofilizované maliny[1], glukózový sirup[1], sladká syrovátka v prášku[1], dýňová semínka[1], třtinový cukr[3], plnotučné mléko[1], lyofilizovaná marakuja[1] (maltodextrin[1], koncentrát šťávy z marakuji[1]), emulgátor (lecitin (sója)), prášek z vanilkového lusku[2], koncentrát citronové šťávy[1], jogurtový prášek z odstředěného mléka[1], kamenná sůl, citronový prášek[1] (koncentrát citronové šťávy[1], kukuřičný škrob[1]), poleva[1] (glukózový sirup[1], stabilizátor (arabská guma[1])), slunečnicový olej[1], lyofilizované borůvky[1], skořice[1], kurkuma (Curcuma longa)[1], 50 % min. v mléčné čokoládě[1]
- z kontrolovaného bio zemědělství
- z fair trade, podíl fair trade: 77 %
- z fair trade, podíl fair trade: 77 %, z certifikovaného bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2364,52 / 564,76 kj / kcal |
| tuk | 39 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 24 g |
| sacharidy | 43 g |
| z toho cukr | 40 g |
| bílkoviny | 8,2 g |
| sůl | 0,21 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Rakousko, www.zotter.at |
|---|