Wiberg Bramborová kořenící sůl, 1.000 g
Pro různé pokrmy!
280,00 Kč
(280,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- pikantní a elegantní
- cibule, pepř a muškátový oříšek
- jemná kamenná sůl
Popis
Fanoušci brambor přesně vědí, kolik různých pokrmů lze z této pochoutky vykouzlit. Aby byla chuť každé bramborové speciality co nejlépe podtržena, nabízí WIBERG skvělou možnost koření a rafinace. Kombinace cibule, pepře a vybraného koření.
Kulinářské použití
- na brambory ve slupce, pyré, knedlíky, krokety, náplně, zapékané a smažené brambory.
Složení
kamenná sůl, rýžová mouka, pastinák, cibule, extrakt z koření, mletá kurkuma, pepř, kmín, bobkové listy, majoránka, květy muškátu
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 716 / 171 kj / kcal |
| tuk | 2,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,5 g |
| sacharidy | 29 g |
| z toho cukr | 10 g |
| bílkoviny | 4,8 g |
| sůl | 49,8 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Rakousko, www.wiberg.eu/de |
|---|