Alnatura Bio veganský snack jemný, 30 g
Na cesty i na malou svačinu
30,00 Kč
(1 000,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- na bázi seitanu
- jemně uzené
- trvanlivé bez chlazení
Popis
Tento veganský snack od Alnatura je výrazně aromatickou alternativou pro hlad mezi jídly. Produkt je vyroben na bázi bílkovinami bohatého seitanu a jemně zauzený. Snack je skladovatelný bez chlazení, a proto ideální i na cesty.
| Produkt č. | MM-229857 |
|---|---|
| Obsah: | 30 g |
| EAN: | 40045214 |
| Výrobce č. | 229857 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace, EU/bio označení mimo EU |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, L - celer |
| Informace ke skladování: | Skladujte při pokojové teplotě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1176 / 281 kj / kcal |
| tuk | 15 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,3 g |
| sacharidy | 3,7 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| vláknina | 3,8 g |
| bílkoviny | 31 g |
| sůl | 1,7 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|