Alnatura Bio trvanlivé alpské mléko 3,5 % tuku, 1 l
Ideální do zásoby
50,00 Kč
(50,00 Kč / l, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- z alp a podhůří alp
- bio kvalita
- všestranné použití
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio trvanlivé alpské mléko s 3,5 % tuku je ideální do zásoby. Skvěle chutná s cornflakes, v müsli nebo v kávě. Hodí se také pro přípravu kakaa.
| Produkt č. | MM-136159 |
|---|---|
| Obsah: | 1 l |
| EAN: | 4104420078024 |
| Výrobce č. | 136159 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace, Naturland |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů., Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
mléko[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 276 / 66 kj / kcal |
| tuk | 3,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,4 g |
| sacharidy | 5 g |
| z toho cukr | 5 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 3,3 g |
| sůl | 0,11 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|