Alnatura Bio sezamový olej lisovaný za studena, 250 ml
Všestranně použitelné
110,00 Kč
(440,00 Kč / l, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- jemně oříškové
- z prvního lisování za studena
- bio kvalita
K tomu se hodí
Popis
Bio panenský sezamový olej od Alnatura pochází z prvního lisování za studena. Zaujme jemně oříškovou chutí. Proto se ideálně hodí k zeleninovým, rýžovým a čočkovým pokrmům. Sezamový olej lze použít i do ovocných dezertů a pečiva. Není vhodný ke smažení a fritování.
| Produkt č. | MM-141715 |
|---|---|
| Obsah: | 250 ml |
| EAN: | 4104420261020 |
| Výrobce č. | 141715 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
Složení
sezamový olej[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 3467 / 828 kj / kcal |
| tuk | 92 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 14 g |
| sacharidy | 0,5 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|