Alnatura Bio mini tabulky čokolády, hořké, 12,50 g
Jemně trpká chuť v mini formátu
20,00 Kč
(1 600,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- 70 % podíl
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio mini čokoládová tabulka obsahuje 70 % kakaa v malém formátu. Perfektní jako jemně se rozplývající svačina. Vyrobena bez přídavku lecitinu. Všechny ingredience pocházejí z bio zemědělství.
| Produkt č. | MM-131042 |
|---|---|
| Obsah: | 12,50 g |
| EAN: | 42400615 |
| Výrobce č. | 131042 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , G - mléko, H - ořechy |
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2357 / 563 kj / kcal |
| tuk | 41 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 26 g |
| sacharidy | 35 g |
| z toho cukr | 29 g |
| vláknina | 12 g |
| bílkoviny | 7,5 g |
| sůl | 0,02 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|