Alnatura Bio meruňky, 500 g
Sušené a bez pecek
260,00 Kč
(520,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- příjemná sladkost
- nesířené
- bez konzervantů
Popis
Chuť meruněk s příjemnou sladkostí: ideální na mlsání jen tak, jako Topping do müsli a podobně nebo po namočení jako kompot. Vypeckované meruňky z bio zemědělství.
| Produkt č. | MM-137298 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420026667 |
| Výrobce č. | 137298 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
meruňky[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1202 / 287 kj / kcal |
| tuk | 0,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 64 g |
| z toho cukr | 40 g |
| vláknina | 8,2 g |
| bílkoviny | 2,2 g |
| sůl | 0,02 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|