Alnatura Bio jemný lněný olej lisovaný za studena, 250 ml
Lisované za studena
90,00 Kč
(360,00 Kč / l, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- bohaté na omega-3 mastné kyseliny
- jemná chuť
- ideální pro studenou kuchyni
Popis
Díky jemné chuti má Alnatura Bio jemný panenský lněný olej široké využití. Typické hořké chuťové složky lněného semínka byly odstraněny speciální filtrací. Proto se tento olej výborně hodí do salátů a k vařeným bramborám s tvarohem, ale také do jogurtu, müsli nebo pomazánek. Bohatý na omega-3 mastné kyseliny.
| Produkt č. | MM-229452 |
|---|---|
| Obsah: | 250 ml |
| EAN: | 4104420238633 |
| Výrobce č. | 229452 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu., Chraňte před světlem a teplem. |
Složení
lněný olej
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 3504 / 837 kj / kcal |
| tuk | 93 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 10 g |
| sacharidy | 0,5 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|