Alnatura Bio Chocolat 64 %, hořká čokoláda na dezerty, 150 g
Pro ještě větší potěšení při pečení
120,00 Kč
(800,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- vysoký podíl kakaa
- bio kvalita
- na dezerty i na mlsání
K tomu se hodí
Popis
Bio Chocolat 64% hořká čokoláda na dezerty od Alnatura zaujme vysokým podílem kakaa. Ten jí dodává intenzivní čokoládovou chuť - ať už při pečení, nebo při vychutnávání jen tak. Čokoláda se dobře rozpouští a dodá každému sladkému pokrmu noblesní tón.
| Produkt č. | MM-141790 |
|---|---|
| Obsah: | 150 g |
| EAN: | 4104420222809 |
| Výrobce č. | 141790 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2332 / 557 kj / kcal |
| tuk | 39 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 25 g |
| sacharidy | 39 g |
| z toho cukr | 33 g |
| vláknina | 11 g |
| bílkoviny | 7 g |
| sůl | 0,02 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|