Alnatura Bio arašídy pražené (neloupané), 250 g
Klasika na zobání i jako ingredience
70,00 Kč
(280,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- veganské
- intenzivní aroma
K tomu se hodí
Popis
Jeden z nejoblíbenějších klasických snacků: Alnatura Bio arašídy pražené (neloupané) chutnají skvěle nejen samotné, ale výborně se hodí také jako přísada do asijských jídel, pečiva nebo dezertů. Arašídy pocházejí z ekologického zemědělství.
| Produkt č. | MM-133031 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4104420025721 |
| Výrobce č. | 133031 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
arašídy (pražené)[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2537 / 606 kj / kcal |
| tuk | 48 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 6,4 g |
| sacharidy | 7,5 g |
| z toho cukr | 5,5 g |
| vláknina | 12 g |
| bílkoviny | 30 g |
| sůl | 0,03 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|