Alnatura Bio vlašské ořechy, 150 g
Oblíbené u malých i velkých
90,00 Kč
(600,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- nasládle hořká chuť
- bio kvalita
- všestranné použití
K tomu se hodí
Popis
Bio jádra vlašských ořechů od Alnatura bodují svou nasládle nahořklou chutí. Jsou nejen ideální svačinou mezi jídly, ale lze je využít i jinak. Ať už jako ingredience do pečení, k dochucení müsli nebo jako doplněk k sýru a vínu - vlašské ořechy se hodí vždy.
| Produkt č. | MM-125159 |
|---|---|
| Obsah: | 150 g |
| EAN: | 4104420025066 |
| Výrobce č. | 125159 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
vlašské ořechy[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2893 / 691 kj / kcal |
| tuk | 63 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 6,8 g |
| sacharidy | 11 g |
| z toho cukr | 7 g |
| vláknina | 6,1 g |
| bílkoviny | 17 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|