Alnatura Bio slunečnicová semínka, 500 g
Všestranný požitek pro každý den
70,00 Kč
(140,00 Kč / kg, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- lehce oříšková chuť
- bio kvalita
- všestranné použití
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio slunečnicová semínka zaujmou svou příjemně jemnou, lehce oříškovou chutí a všestranným využitím v kuchyni. Můžete je mlsat samotná a skvěle se hodí jako ingredience do různých pokrmů, například do domácího chleba. Navíc dodají příjemný akcent i müsli.
| Produkt č. | MM-124901 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420219403 |
| Výrobce č. | 124901 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
slunečnicová semínka[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2554 / 610 kj / kcal |
| tuk | 49 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 5,4 g |
| sacharidy | 12 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| vláknina | 6,3 g |
| bílkoviny | 27 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|