Alnatura Bio remuláda, 250 ml
Klasická omáčka s krémovou a kořeněnou chutí
70,00 Kč
(280,00 Kč / l, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- jemné aroma
- bio kvalita
- všestranné použití
Popis
Bio remuláda od Alnatura je krémově kořeněná klasická omáčka, která by neměla chybět v žádné kuchyni. Zjemněná sterilovanými okurkami a bylinkami získává své jemné aroma. Skvěle se hodí jako ochucená omáčka k rybám, roastbeefu nebo vařeným vejcím, ale harmonuje i s mnoha dalšími pokrmy.
| Produkt č. | MM-239408 |
|---|---|
| Obsah: | 250 ml |
| EAN: | 4104420251380 |
| Výrobce č. | 239408 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu. |
Složení
slunečnicový olej[1], 18 % nakládané okurky[1] (okurky[1], lihový ocet[1], surový třtinový cukr[1], mořská sůl), voda, 5,5 % vaječný žloutek[1] (vaječný žloutek[1], mořská sůl), Řepný cukr[1], hořčice[1] (voda, lihový ocet[1], hořčičná semínka[1], mořská sůl, surový třtinový cukr[1], kurkuma (Curcuma longa)[1]), lihový ocet[1], cibule[1], mořská sůl, česnek[1], koncentrát citronové šťávy[1], pažitka[1], petržel[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2428 / 580 kj / kcal |
| tuk | 62 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 7,6 g |
| sacharidy | 3,9 g |
| z toho cukr | 3,4 g |
| vláknina | 0,6 g |
| bílkoviny | 1,3 g |
| sůl | 1,4 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|