Alnatura Bio Origin řecký olivový olej lisovaný za studena extra, 500 ml
Z řeckých oliv Koroneiki
260,00 Kč
(520,00 Kč / l, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- zeleně ovocná nota
- bio kvalita
- vaření, dušení i smažení
K tomu se hodí
Popis
Bio Origin řecký extra panenský olivový olej se vyrábí z řeckých oliv Koroneiki. Získává se přímo z oliv výhradně mechanickými postupy. Olivový olej boduje svou zeleně ovocnou notou. Je ideální pro přípravu středomořských jídel a salátů. Výborně se hodí také na vaření, dušení a smažení.
| Produkt č. | MM-203673 |
|---|---|
| Obsah: | 500 ml |
| EAN: | 4104420146020 |
| Výrobce č. | 203673 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
Složení
olivový olej[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 3467 / 828 kj / kcal |
| tuk | 92 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 13 g |
| sacharidy | 0,5 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|