Alnatura Bio Origin Dauno Gargano g.U., Itálie, 500 ml
Olivový olej lisovaný za studena extra
280,00 Kč
(560,00 Kč / l, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- garance původu
- bio kvalita
- všestranné použití
K tomu se hodí
Popis
Bio Origin Dauno Gargano CHOP, Itálie od Alnatura je extra panenský olivový olej. Získává se přímo z oliv výhradně mechanickými postupy. Tento italský olivový olej chutná obzvlášť dobře v salátech, antipasti a středomořských specialitách. Hodí se také na vaření, dušení a šetrné smažení.
| Produkt č. | MM-128264 |
|---|---|
| Obsah: | 500 ml |
| EAN: | 4104420030220 |
| Výrobce č. | 128264 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
Složení
olivový olej[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 3467 / 828 kj / kcal |
| tuk | 92 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 13 g |
| sacharidy | 0,5 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|