Alnatura Bio olivový olej lisovaný za studena extra, 500 ml
Ze šetrného lisování za studena
170,00 Kč
(340,00 Kč / l, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- ovocné aroma
- bio kvalita
- všestranné použití
K tomu se hodí
Popis
Bio extra panenský olivový olej od Alnatura zaujme svou ovocnou vůní. Získává se šetrnou extrakcí za studena výhradně mechanickými postupy. Olivový olej je vhodný na vaření, dušení, šetrné smažení i do salátových zálivek.
| Produkt č. | MM-227048 |
|---|---|
| Obsah: | 500 ml |
| EAN: | 4104420248823 |
| Výrobce č. | 227048 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
Složení
olivový olej[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 3467 / 828 kj / kcal |
| tuk | 92 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 14 g |
| sacharidy | 0,5 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|