Alnatura Bio mandle mleté, 150 g
Všestranná ingredience pro řadu pokrmů
110,00 Kč
(733,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- aromaticky oříškové
- pražené a mleté
- bio kvalita
Popis
Bio mleté mandle od Alnatura zaujmou svou aromaticky oříškovou chutí. Mleté mandle v bio kvalitě lze použít jako ingredienci do pečiva a dezertů. Výborně se hodí také jako oříšková obalovací směs na maso, ryby i zeleninu.
| Produkt č. | MM-205541 |
|---|---|
| Obsah: | 150 g |
| EAN: | 4104420174788 |
| Výrobce č. | 205541 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
mandle[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2613 / 624 kj / kcal |
| tuk | 54 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4 g |
| sacharidy | 5,4 g |
| z toho cukr | 3,7 g |
| vláknina | 14 g |
| bílkoviny | 22 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|