Alnatura Bio mandle, 200 g
Celá neloupaná jádra
110,00 Kč
(550,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- oříškově nasládlé
- bio kvalita
- všestranné použití
K tomu se hodí
Popis
Bio mandle od Alnatura vynikají svou oříškově nasládlou chutí. Jsou nejen ideální svačinou mezi jídly, ale mají i všestranné využití. Ať už jako ingredience do pečení nebo k dochucení müsli a sladkých pokrmů - mandle se hodí vždy.
| Produkt č. | MM-125184 |
|---|---|
| Obsah: | 200 g |
| EAN: | 4104420055421 |
| Výrobce č. | 125184 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
mandle[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2613 / 624 kj / kcal |
| tuk | 54 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4 g |
| sacharidy | 5,4 g |
| z toho cukr | 3,7 g |
| vláknina | 14 g |
| bílkoviny | 22 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|