Alnatura Bio lísková jádra, 200 g
Obzvlášť křupavé
130,00 Kč
(650,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- velkoplodá odrůda
- bio kvalita
- všestranné použití
K tomu se hodí
Popis
Bio lísková jádra od Alnatura zaujmou svým intenzivně oříškovým aroma. Můžete je mlsat jen tak samotná a v kuchyni mají také všestranné využití. Ať už jako ingredience do pečení, nebo k dochucení müsli a sladkých jídel - lísková jádra se hodí vždy.
| Produkt č. | MM-125181 |
|---|---|
| Obsah: | 200 g |
| EAN: | 4104420227590 |
| Výrobce č. | 125181 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
jádra lískových ořechů[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2726 / 651 kj / kcal |
| tuk | 60 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 6 g |
| sacharidy | 5,8 g |
| z toho cukr | 4,1 g |
| vláknina | 12 g |
| bílkoviny | 16 g |
| sůl | 0,02 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|