Alnatura Bio konopný olej lisovaný za studena, 250 ml
Jemně oříšková chuť
140,00 Kč
(560,00 Kč / l, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- nevhodné pro těhotné, kojící a děti
Popis
Základ Alnatura Bio panenského konopného oleje tvoří konopná semínka, typická svou jemně oříškovou chutí a obsahem omega-3 mastných kyselin. Olej se skvěle hodí do salátových zálivek, dipů, müsli i smoothies.
Upozornění:
Není vhodný pro těhotné, kojící ženy a děti. Nezahřívejte.
| Produkt č. | MM-217278 |
|---|---|
| Obsah: | 250 ml |
| EAN: | 4104420216785 |
| Výrobce č. | 217278 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Chraňte před světlem a teplem. |
Složení
olej z konopných semen[1]
- z kontrolovaného ekologického zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 3504 / 837 kj / kcal |
| tuk | 93 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 10 g |
| sacharidy | 0,5 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|