Alnatura Bio Edition Pinot Grigio, 750 ml
Suché bílé víno z Itálie
Vlastnosti
- obsah alkoholu 12 %
- suché bílé víno
- bio kvalita
Podobné výrobky
Popis
Alnatura Bio Edition Pinot Grigio je suché bílé víno z Itálie. Jeho chuť utváří svěží buket angreštu a citrusových plodů. Díky tomu se velmi dobře hodí k rybám a lehkým zeleninovým pokrmům.
Složení
hrozny[1], antioxidanty (siřičitany)
- z ekologického pěstování Demeter
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 306 / 73 kj / kcal |
| tuk | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| sacharidy | 1,6 g |
| z toho cukr | 0,6 g |
| bílkoviny | 0 g |
| sůl | 0 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|