Alnatura Bio Edition Merlot Itálie, 750 ml
Italské červené víno v bio kvalitě
Vlastnosti
- obsah alkoholu 13 %
- kontrolovaná bio kvalita
- ovocné třešňové aroma
Podobné výrobky
Popis
Alnatura Bio Edition Merlot je polosuché červené víno z Itálie, které potěší svou jemnou povahou. Vyznačuje se ovocným třešňovým aroma, jež příjemně pohladí patro.
Tento Merlot z oblasti Terre di Chieti zaujme svou všestranností a hodí se pro různé příležitosti.
| Produkt č. | MM-129506 |
|---|---|
| Obsah: | 750 ml |
| EAN: | 4104420184954 |
| Výrobce č. | 129506 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace podle nařízení ES o ekologickém zemědělství |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Ročník : | 2022 |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě. |
| Obsah alkoholu: | 13,0 obj. % |
| Vlastnosti: | s alkoholem |
Složení
hrozny[1], antioxidanty (siřičitany)
- Bio
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 339 / 81 kj / kcal |
| tuk | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| sacharidy | 2,2 g |
| z toho cukr | 1,2 g |
| bílkoviny | 0 g |
| sůl | 0 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|