5 CUPS Bio Miss Tedox, 20 čajových sáčků (40 g)
Zelený čaj s mátovými nótami
206,17 Kč 220,00 Kč -6%
(5 154,25 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- v pyramidovém sáčku
- s citronovou trávou a pomerančovou kůrou
- osvěžující a lehce pikantní
Popis
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml[1] |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 4 / 1 kj / kcal |
| tuk | <0,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | <0,1 g |
| sacharidy | <0,1 g |
| z toho cukr | <0,1 g |
| bílkoviny | 0,1 g |
| sůl | 0,01 g |
- při přípravě jednoho sáčku s 200 ml vody
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Rakousko, www.teekanne.at/de-at |
|---|