5 CUPS Bio Be Green My Friend, 20 čajových sáčků (50 g)
Zelený čaj s oříškovou svěží chutí
200,00 Kč
(4 000,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- FairTrade čaj
- v pyramidovém sáčku
- zvláště aromatický
Popis
Složení
zelený čaj[1]
- z kontrolovaného ekologického pěstování
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml[1] |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 4 / 1 kj / kcal |
| tuk | <0,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | <0,1 g |
| sacharidy | <0,1 g |
| z toho cukr | <0,1 g |
| bílkoviny | 0,2 g |
| sůl | 0,01 g |
- při přípravě jednoho sáčku s 200 ml vody
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Rakousko, www.teekanne.at/de-at |
|---|