Kávové příslušenství z celého světa

Mlýnky na kávu a mnoho dalšího!

Milovníci vůní vědí, že jestli káva dokáže na celé čáře přesvědčit, závisí nejen na její správné přípravě. K plnému rozvinutí všech vůní a chuťových nuancí významně přispívají také přípravné práce a správné příslušenství. Proto máme vše, co potřebujete, pro dokonalý požitek z kávy, od mlýnků až po napěňovače mléka.

Příslušenství: 9 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

Mlýnky na kávu pro požitek z čerstvosti

Není pochyb o tom, že čerstvě namletá káva chutná nejlépe. Vzhledem k tomu, že mnoho jemných kávových aromat se vlivem kyslíku, světla a tepla rychle rozptyluje, doporučuje se kávová zrna před přípravou vždy přímo umlít. Můžete si tak vychutnat celou škálu vůní a chutí. S mlýnkem na kávu můžete čerstvě namlít kávová zrna před každou přípravou a také zvolit optimální mletí pro preferovaný způsob přípravy, který významně přispívá k dokonalému chuťovému zážitku.

Napěňovače mléka pro dokonalou mléčnou pěnu

Káva a mléko jsou pro řadu milovníků kávy nerozlučnou dvojicí. Jediné, co může latté přebít, je dokonalá mléčná pěna. Pro mnohé je cappuccino s neodolatelně krémovou mléčnou pěnou ztělesněním požitku z kávy, kterou si můžete snadno připravit i doma, zásluhou jednoduše použitelných napěňovačů mléka. S tímto skvělým příslušenstvím snadno vykouzlíte nádherně krémovou mléčnou pěnu a každý šálek kávy korunujete lahodnou čepičkou.